عجله کنید ! جایزه ها رو بردن ...

 

قابل توجه دارندگان کارتخوان بانک ملی ایران

جشنواره عید تا  عید پایانه های فروش بانک ملی ایران باجوایز ویژه نظیر خودرو و لوازم خانگی تنها تا 4 روز دیگر یعنی تا عید سعید غدیر خم ادامه دارد.

جشنواره عید تا عید این بانک که به همت شرکت داده‌ورزی سداد از میلاد با سعادت امام رضا (ع) تا عید سعید غدیرخم برپاست، مربوط به دارندگان پایانه‌های فروش بانک
ملی ایران می شود که تا اول آبان ماه امسال با انجام تراکنش‌های بیشتر از طریق این دستگاه‌‌ها، می توانند از جوایزی ویژه به قید قرعه‌ بهره‌مند شوند.

بر این اساس جشنواره مذکور در 5 اولویت برگزار می‌شود که اولویت اول آن با میانگین بیش از 80 تراکنش در روز با جایزه یک دستگاه خودروی نیسان تیانا، میانگین بیش از 50 تراکنش در روز با جایزه 2 دستگاه خودروی مگان، میانگین بیش از 20 تراکنش در روز با جایزه یک دستگاه خودروی پژو پارس و یک دستگاه پراید به همراه 35 جایزه ارزنده دیگر
خواهد بود.

اولویت چهارم
این جشنواره مربوط به پایانه‌های با میانگین بیش از 10 تراکنش در روز با بیش از 200 جایزه شامل تلویزیون‌های LCD و LED، دوربین و … و اولویت پنجم نیز مربوط به پایانه‌های دارای حداقل 5 تراکنش در روز با بیش از 4 هزار جایزه مختلف می‌باشد.

مراسم جشن و قرعه کشی این جشنواره در روز پنج شنبه دوم آبان ماه
همزمان با عید سعید غدیر خم برگزار خواهد شد.

بانک ملی ایران از دارندگان پایانه‌های فروش این بانک دعوت کرد با اهتمام به انجام
تراکنش‌ بیشتر (خرید کالا، پرداخت قبوض و خرید شارژ) از جوایز ارزنده این جشنواره بهر‌مند شوند. شماره تماس 42739000-021 پاسخگوی سوالات احتمالی دارندگان پایانه‌های فروش بانک ملی ایران درخصوص این جشنواره می باشد.

پس بشتابید ... شاید شما  هم جزو یکی از برندگان باشید..../ 1 نظر / 40 بازدید
پذیرنده

با سلام . از اطلاع رسانی خوبت تشکر می کنم. موفق باشی